سئو قوی تحویل فوری به صرفه یونیک شده

ویروس کشی

ویروسی شدن سایت ها یکی از رایج ترین چیز هایی است که هکر بعد از نفوذ به سایت به آن دست میزند. پاکسازی سایت های آلود یکی از تخصص های برتر ما می باشد که میتوانید با خیال راحت به ما بسپارید.

ویروس کشی سایت و سرور

متاسفانه رعایت نکردن برخی از موارد امنیتی می تواند منجر به ویروسی شدن سایت شود. معمولا هکر ها بد از نفوذ به سایت و سرور اولین کاری که میکنند این است که کد های مخرب خود را به جهت آلوده کردن منابع آن تزریق میکنند. یکی از خدمات اصلی ما پاکسازی سایت های آلوده می باشد.

ویرسی بودن سایت میتواند به شدت روی سئو سایتتاثیر منفی بگذارد. معمولا بعد از گذشت زمانی معین توسط موتور های جستجو گر سایت های آلود از صفحه SERP که نمایشگر جستجو کاربران است حذف خواهد شد. برگشتن سئو سایت بعد از پاکسازی میتواند کاری زمان بر باشد. به همین دلیل باید پاکسازی سایت با سرعت بالایی انجام گردد.

انواع مرورگر ها و سیستم های عامل نیز هتگام بازدید کاربران از سایت ها به آنها پیام خطری نمایش میدهند که میتواند از جنیه اعتباری سایت شما را به شدت بد جلوه دهد. پس خیلی مهم است که باید شما اجاز ویروسی شدن سایت خود را ندهید و در اگر این اتفاق افتاد باید در اولین زمان ممکن کد های مخرب سایت خود را حذف کنید.

این مهم که سایت های آلوده میتواند عواقب قضایی نیز به بار بیاورد نیز مهم است.

توجه به این موضوع که بعد از پاکسازی سایت باید حتما موارد  امنیتی سایت خود را بهبود ببخشید نیز بسیار مهم است. عدم رعایت موارد امنیتی میتواند منجر به آلود شدن دوباره سایت شما گردد. ما در تیم من و سایت علاوه بر پاکسازی سایت ها میتوانید بالا بردن امنیت سایت را نیز برای شما انجام دهیم تا با خیالی آسود به فعالیت های خود بپردازید.

بعد از سفارش ویروس کشی

تمام سفارش های ویروس کشی در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد. متخصصان ما تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا زمان تحویل سفارش شما به حداقل برسد.

در پروژه های ویروس کشی بسته به ابعاد پروژه ممکن است که بیشتر از یک نفر روی سفارش ها کار کنند که همین امر دقت کار را بسیار بالاتر از حالت تک نفره میبرد. البته در زمان انجام پروژه و در زمان تحویل آن، شما نیز میتوانید آن را به صورت کامل برسی کنید و تغییرات احتمالی را اعلام کنید.

سوالات شما قبل از سفارش ویروس کشی

پاکسازی برای چه نوع سایت هایی انجام میشود؟

تیم من و سایت میتواند انواع مدل های سایت را از کد های مخرب پاکسازی کند. همچنین انواع هاست و سرور های لینوکسی و ویندوزی را نیز میتوانیم پاکسازی کنیم.

معمولا چقدر زمان برای پاکسازی کامل نیاز است؟

فرایند پاکسازی سایت و سرور ها کاری کاملا پیچیده است که بسته به ابعاد سایت شما میتواند متفاوت باشد. معمولا برای سایت های معمولی با دیتابیس کوچک تر از 1 گیگ زمان کمتر از 3 روز زمان است. برای سایت های دیگر بعد از دیدن ابعاد سایت زمان حدودی اعلام خواهد شد.

آیا بعد از پاکسازی سایت یا سرور ما، امکان هک شدن مجدد وجود دارد؟

بله. ما تنها فرایند پاکسازی را برای شما انجا میدهیم. برای بالا بردن امنیت سایت و سرور خود میتوانید از پلن های ما برای بالا بردن امنیت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برخی از مشتریان نام آشنای ما
تیم کاری گروه من و سایت
نویسنده
36
متخصص سئو
19
برنامه نویس
15
گرافیست
6
طراح وب
17
مترجم
3