سئو قوی تحویل فوری به صرفه یونیک شده

بالا بردن سرعت سایت

بالا بردن سرعت سایت یکی از مهمترین چیز هایی است که کاربران شما بعد از ورود به سایت به آن دقت میکنند. در بسیاری از گزارش ها اشاره شده است که کاربران معمولا بعد از ورود به سایت هایی که صفحه های آنها کند است، بعد از مدت کوتاهی از آن خارج شده و به سایت های مشابه دیگری میروند.
از این رو برای نگهداری کاربران و بازدید کننده های سایت، باید بهبود سرعت صفحه های سایت در الویت شما باشد. موارد بسیار زیادی وجود دارد که رعایت هر کدام میتواند این کار را برای شما پیش ببرد. ما در تیم من و سایت تمام موارد مورد نیاز سایت شما را بررسی میکنیم و بعد از لیست کردن آنها تمام این موارد را رفع میکنیم.

بالا بردن سرعت سایت شما

بالا بردن سرعت سایت میتواند برای شما یک امر مهم باشد. سرعت سایت ارتباط مستقیمی با سئو سایت دارد. به گونه ای که هر چقدر سرعت سایت شما زیاد باشد میتواند تاثیر مستقیمی روی بهبود سئو سایت شما نیز بگذارد. به همین جهت است که حتما باید سرعت سایت خود را بالا ببرید.

گفته میشود که امروزه سرعت لود کامل صفحه های سایت باید زیر 3 ثانیه باشد تا کاربر احساس راحتی کند و هر چقدر این سرعت کمتر باشد میتواند سئو سایت شما را افزایش دهد و تجربه کاربری بهتری را نیز برای بازدید کنند سایت شما به ارمغان بگذارد. همچنین اگر سرعت لود صفحه ها از این میزان بالا تر رود نیز میتواند باعث از دست رفت بازدید های شما شود و کاربران به سایت شما بهای زیادی ندهند.

بعد از سفارش بالا بردن سرعت سایت

تمام سفارش های بالا بردن سرعت سایت در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد. متخصصان ما تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا زمان تحویل سفارش شما به حداقل برسد.

در پروژه های بالا بردن سرعت سایت بسته به ابعاد پروژه ممکن است که بیشتر از یک نفر روی سفارش ها کار کنند که همین امر دقت کار را بسیار بالاتر از حالت تک نفره میبرد. البته در زمان انجام پروژه و در زمان تحویل آن، شما نیز میتوانید آن را به صورت کامل برسی کنید و تغییرات احتمالی را اعلام کنید.

سوالات شما قبل از سفارش بالا بردن سرعت سایت

بالا بردن سرعت سایت چقدر زمان میبرد؟

بستگی به نوع و بزرگی سایت شما میتوان زمانی بین 1 تا 15 روز را پیش بینی کرد.

بالا بردن سرعت سایت میتواند روی سئو تاثیر بگذارد؟

بله. بالا بردن سرعت سایت قطعا روی سئو سایت تاثیر مستقیم میگذارد.

برای بالا بردن سرعت سایت چه مواردی رعایت میشود؟

ما بعد از بررسی سایت شما لیستی از تمام موارد مورد نیاز را تهیه میکنیم و تمام این موارد را خودمان رفع خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برخی از مشتریان نام آشنای ما
تیم کاری گروه من و سایت
نویسنده
36
متخصص سئو
19
برنامه نویس
15
گرافیست
6
طراح وب
17
مترجم
3