سوالات متداول

در این صفحه سعی شده است تا با سوالاتی که شما عزیزان ممکن است قبل از سفارش داشته باشید پاسخ داده شود. در صورتی که سوال شما در این صفحه وجود ندارد از طریق صفحه تماس با ما می توانید سوال خود را مطرح کنید.

پرداخت ها به درخواست مشتری می تواند از طریق درگاه پرداخت مستقیم یا به صورت کارت به کارت صورت گیرد.

از انجایی که بعد از سفارش مشتری فرایند تولید محتوا آغاز می شود و این عملکرد ها تنها برای سفارش دهنده کاربرد دارد و نم توان روی سایت های دیگر استفاده کرد، هزینه سفارش قبل از شروع به کار به صورت کامل دریافت می شود.

70 درصد هزینه طراحی سایت در ابتدای کار و مابقی هزینه نیز در انتها و زمان تحویل کار دریافت می شود.

از آنجایی که در تولید محتوا ممکن است مقدار درخواست شده توسط کمی کمتر و یا بیشتر شود، در انتهای کار هزینه های مازاد محاسبه و کسر یا اضفه خواهد شد. این هزینه ها بسیار ناچیز هستند و معمولا از سمت ما به صورت تخفیف ارائه می شوند. مثلا اگر شما سفارش تولید محتوای 2 هزار کلمه ای داده اید و ما 2050 کلمه محتوا تولید کنیم، 50 کلمه اضافه رو محاسبه نمی کنیم.

برای هماهنگی بیشتر، سفارش ها از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا شبکه های اجتماعی ثبت می شوند.

بله. در صورتی که شما از سفارش خود منصرف شدید، هزینه کار تا جایی که سفارش شما انجام شده است توسط ما محاسبه و مابقی مبلغ برگشت زده خواهد شد. تمام تخفیف ها در صورت لغو سفارش برداشته خواهد شد.

در ابتدای کار، هزیته دقیق طراحی سایت به کاربر اعلام می شود. در صورتی که در فرایند طراحی سایت موردی از سمت مشتری اضافه گردد، هزینه آن نیز از مشتری دریافت خواهد شد.

برای محاسبه قیمت های تولید محتوا می توانید از فرم های بالای صفحه هر سرویس استفاده کنید.

برای مشاهده نمونه کار ها از صفحه های مرتبط با آنها استفاده کنید. در صورتی که نمونه ای که می خواهید در سایت وجود ندارد از صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

بله. در صورتی که نیاز به طرحی یک سایت مشابه سایت های دیگر دارید می تانید آن را به معرفی کنید تا مشابه آن سایت را برای شما طراحی کنیم. ممکن است در برخی از ویژگی ها تا حدود 20 درصد عدم تشابه وجود داشته باشد.

برخی از مشتریان نام آشنای ما
تیم کاری گروه من و سایت
نویسنده
36
متخصص سئو
19
برنامه نویس
15
گرافیست
6
طراح وب
17
مترجم
3